دنیای اقتصاد
قیمت طلا، سکه و دلار امروز۲۰/08/99| دلار و سکه گران شدند
قیمت دلار امروز در بازار با رشد هزار و ۵۰۰ تومانی که تجربه کرد به ۲۸,۱۰۰ (بیست و هشت هزار و یکصد ) تومان رسید. سکه هم امروز افزایش قیمت را تجربه کرد. قیمت سکه امامی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد و با رشد 2.89 درصدی به 13,800,000 (سیزده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید.

فرمان روحانی به سه وزارتخانه برای کاهش قیمتها

حسن روحانی یک بار دیگر، در جلسه شامگاهی یکشنبه هیات دولت به علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت و کاظم خاوازی وزیر کشاورزی دستور داد تا در جهت «کاهش قیمت‌ها و مقابله با گران‌فروشی» به‌طور «جدی» اقدام کنند. البته غیر از وزرای صمت و کشاورزی، علیرضا آوایی وزیر دادگستری نیز مخاطب این فرمان بوده است.
اطلاعات
بارش برف پاییزی در ارتفاعات خوزستان و گیلان
 ‌بارش نخستین برف پاییزی کوه کینو معروف به بام خوزستان در بخش چلو شهرستان اندیکا و ارتفاعات گیلان را سفید پوش کرد.

یارانه نقدی آبان امشب واریز می‌شود
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یارانه نقدی آبان امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همشهری
تحریم‌های جدید آمریکا علیه اشخاص و نهادهای ایرانی
منابع آگاه به یک رسانه انگلیسی گفته‌اند دولت آمریکا قرار است طی روزهای آینده تحریم‌های جدیدی علیه اشخاص و نهادهای ایرانی وضع کند.
بورس تهران تغییر مسیر داد
بازار سهام امروز سه شنبه ۲۰ آبانماه در چهارمین روز کاری هفته خلاف جهت سه روز گذشته حرکت کرد و صعودی شد.
صمت
پیشنهاد منع عبور و مرور از ساعت ۲۱ در پایتخت
از امروز به مدت یک ماه محدودیت‌هایی در تهران، مراکز استان‌ها، شهرهای پرخطر و سایر مناطق مربوط به فعالیت کسب‌وکارها غیر از موارد ضروری مانند داروخانه‌ها و مواد غذایی اعمال شده که به موجب آن باید فعالیت مشاغل گروه ۲، ۳ و ۴ ساعت ۶ بعدازظهر پایان یابد.
تاثیر ترخیص بر تغییر نبض بازار
در چند روز اخیر خبرهای حاکی از ترخیص کالاهای اساسی با شرایط ویژه از گمرک زیاد شنیده می‌شود.گمرک کشور نیز این خبرها را تایید کرده و در عین حال وزیر صنعت، معدن و تجارت، نوید سرعت گرفتن روند ترخیص کالاهای اساسی و در پی آن کاهش قیمت کالا به‌ویژه کالاهای اساسی را به مصرف‌کنندگان داده، این در حالی است که باتوجه به روند افزایش دائم و بی‌سابقه نرخ کالاهای اساسی در چند ماه اخیر، مصرف‌کنندگان به‌شدت چشم‌انتظار کاهش قیمت در بازارهستند.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر