دنیای اقتصاد

عقب‌نشینی دلار به کانال ۲۴ هزار تومان

قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران ۲۴,۵۰۰(بیست و چهار هزار پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به دو روز گذشته کاهش داشته است.
هراس سعودی از شکست ترامپ
پیروزی احتمالی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و ایده بازگشت به برجام باعث شده رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان نگرانی خود را که همان نگرانی مقامات سعودی و در راس آنها محمد بن سلمان ولیعهد سعودی است، بروز دهد.
اطلاعات

بایدن: در آستانه پیروزی هستم ترامپ: نظام انتخاباتی آمریکا فاسد است
مقام‌های ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ از آمادگی او برای به چالش کشیدن نتیجه انتخابات در دادگاه‌ها خبر دادند.

سازمان بورس: مشکلی در فروش سهام عدالت نیست
تمامی سفارش‌های فروش سهام عدالت تا پایان شهریور تسویه شده است و هم اینک هیچ مشکلی برای ادامه فروش سهام عدالت وجود ندارد.
همشهری
بورس تهران قرمزپوش شد
بازار سهام امروز شنبه ۱۷ آبانماه را نزولی آغاز کرد و شاخص کل با کاهش ۲۴ هزار و ۲۶۲ واحد در محدوده یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد قرار دارد.
جدیدترین نتایج شمارش آرای انتخابات آمریکا
شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه دارد. روز جمعه به وقت تهران هم شمارش در ایالت‌های سرنوشت‌ساز ادامه داشت و پیروزی‌های حساسی را برای دموکرات‌ها در ایالت‌های جورجیا، ویسکانسین و نوادا رقم زد. رقابت در این ایالتها با پیشتازی اندک جو بایدن پیش رفت و شانس دونالد ترامپ هم بیش از پیش کم شد.
صمت
کیفیت، راز بقای صنعت فولاد
فولاد در زمره صنایع استراتژیک قرار دارد. این صنعت در ایران نیز جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده، چراکه وجود منابع غنی معدنی و همچنین انرژی ارزان تولید این فلز را با صرفه اقتصادی همراه کرده است.

تامین نیاز همسایگان

صمتمحمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران با بیان اینکه بدون توجه به کیفیت نمی‌توان در بخش معدن به توسعه دست یافت به صمت گفت: مواد معدنی ارتباط تنگاتنگی با زندگی بشر دارند. باتوجه به وابستگی ما به بخش معدن، ارتقای کیفیت مواد معدنی از اهمیت والایی برخوردار است.

 
اخبار مرتبط
ارسال نظر