دنیای اقتصاد
اوباما رسما وارد کارزار انتخاباتی آمریکا شد
«باراک اوباما» رییس جمهوری قبلی آمریکا شنبه آینده به همراه «جو بایدن» معاون سابق او و نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (۱۳ آبان) گردهمایی انتخاباتی مشترک برگزار می‌کند.
عبور از کوپن به یارانه سوم
طرح تامین کالای اساسی تصویب شد اما بدون کوپن؛ طرحی که دولت را به توزیع کوپن برای تامین کالای اساسی ۶۰ میلیون نفر در ۶ ماه دوم امسال ملزم می‌کرد در دقیقه ۹۰ یارانه‌ای شد و به این ترتیب، سومین مدل از یارانه پرداختی دولت شکل گرفت.
اطلاعات
پیام رهبرمعظم انقلاب به جوانان فرانسه در پی اقدام توهین‌آمیز مکرون
بسمه تعالی
جوانان فرانسه!از رئیس جمهور خود بپرسید: چرا از اهانت به پیامبر خدا حمایت می‌کند و آن را آزادی بیان می‌شمارد؟ آیا معنی آزادی بیان این است: دشنام و اهانت، آن هم به چهره‌های درخشان و مقدس؟ آیا این کار احمقانه، توهین به شعور ملتی نیست که او را به ریاست خود انتخاب کرده است؟سوال بعدی این است که چرا تردید در هولوکاست جرم است؟ و اگر کسی چیزی در این‌باره نوشت باید به زندان برود، اما اهانت به پیامبر آزاد است؟

ارزش سهام عدالت از ۲۰ میلیون تومان گذشت
ارزش سهام عدالت برای دارندگان این سهام با ارزش اسمی ۵۳۲ هزار تومانی، مبلغ ۲۰ میلیون و ۲۷۱ هزار تومان شده است.
همشهری
جزئیات اقدام خصومت‌بار آمریکا علیه ایران
دولت آمریکا قصد دارد در یک اقدام خصومت‌بار، بسیاری از تحریم‌های اقتصادی ایران را ذیل تحریم‌های «حقوق بشر» و «تروریستی» قرار دهد؛ در همین راستا، وزیر نفت، جمعی از مدیران و زیرمجموعه‌های وزارت نفت نیز دوشنبه تحریم شدند.
جدیدترین قیمت ارزها در ۸ آبان ۹۹
قیمت هر دلار آمریکا امروز پنجشنبه ۸ آبان ۹۹ در صرافی ملی ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ دیروز ۱۰۰ تومان کاهش داشت.
صمت
نقدینگی به سمت بانک‌ها سرازیر شد
کارشناس بازار سرمایه گفت: افزایش سود بانکی در کوتاه مدت باعث کاهش نقدینگی می‌شود، اما در میان مدت نرخ تورم را افزایش می‌دهد.
عرضه ۷۰ میلیون دلار در بازار متشکل ارزی
بانک مرکزی در هفت روز اول آبان ماه روزانه، به طور متوسط ٧٠ میلیون دلار ارز به صورت اسکناس در «بازار متشکل معاملات ارزی» در نرخ‌های حاشیه بازار عرضه کرده است.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر