دهمین سالگرد اولین تولید کویل سرد نورد دیده در شرکت فولاد غرب آسیا برگزار شد
با حضور ریاست محترم هیات مدیره جناب آقای دکتر عاطفی فر و همینطور مدیریت محترم عامل شرکت فولاد غرب آسیا جناب آقای مهندس خلیقی و مدیران و کارشناسان آن شرکت با رعایت پروتوکول های بهداشتی  مراسم گرامیداشت دهمین سالگرد تولید اولین کویل سرد نورد دیده در شرکت فولاد غرب آسیا برگزار شد.
در این مراسم ابتدا پس از صحبتهای نماینده محترم کارگری جناب اقای مهندس قاسمی، مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس خلیقی به سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تشکر از سهامداران محترم و اعضاء محترم هیات مدیره جهت حمایتهای بی دریغشان، زحمات و تلاشهای کلیه پرسنل در این یک دهه را مورد تقدیر قرار دادند و با ابراز خرسندی از روند رو به رشد شرکت ازدستیبای به محصولات جدید و همینطور راه اندازی خط نورد 3 خبر دادند.
در پایان، ریاست محترم هیئت مدیره جناب آقای دکترعاطفی فربه ایراد سخنرانی پرداخته و با بیان اینکه شرکت فولاد غرب آسیا در حال حاظر هیچگونه بدهی بانکی ندارد ضمن آشکار کردن افق های بسیار روشن برای کلیه پرسنل شرکت فولاد غرب آسیا، از حمات های سهامداران محترم و همچنین تلاشهای شبانه روزی مدیریت محترم عامل و پرسنل شرکت فولاد غرب آسیا تشکر و قدردانی کردند.   
لازم به ذکر است مراسم گرامیداشت دهمین سالگرد تولید اولین کویل فولادی سرد نورد دیده در شرکت فولاد غرب آسیا با اهداء لوح تبریک این روز و هدایای نقدی به کلیه پرسنل و عوامل شرکت فولاد غرب آسیا و هینطورامضاء یاد بود بر  بوم تندیس این روز به پایان رسید.

 
گالری عکس
اخبار مرتبط
ارسال نظر